Train for EUROPE-RELOADED

VIDEO     ČLANCI     SLIDE SHOW
EUROPEAN CNC-NETWORK TRAIN FOR EUROPE - RELOADED
Comenius partnerstvo 2011.-2013.

Mi smo bili Europa - zajedno sa svima. Dio priče koja nikada neće biti ispričana do kraja, jer svatko do nas zna samo svoju priču. Naša priča je o Hrvatskoj. U EU Parlamentu u Bruxellesu smo bili Tomislav Kaćunko, Dominik Grdanjski, Gordana Erić i Tatjana Antić (voditeljica projekta).
I.tehnička škola Tesla, njeni učenici (4e, 4l, 4k, 2k, 2l, 2d, 2e iz 2011./12. te 4d, 4k, 3k, 3l, 3d iz 2012./13.) i nastavnici (inženjeri Erić, Vukšić, Tokmačić, Vađon, Jurišić, Gužvinec, ravantelj Krivačić i kulturna potpora Alebić, Arpaš-Brkić, Belčić, Čelig, Ferdelji-Sambol, Jilek-Kubalek, Lončar, Macan, Tonžetić-Budošan, Vujanić-Lešnik te voditeljica Antić) su dali sve od sebe kao hrvatska momčad i proveli u djelo svaki mali i veliki zadatak koji je bio preuzet u ovom najvećem Comenius partnerstvu kojeg je Europa ikad vidjela.
Ovaj slide show je kruna naših nastojanja i potvrda da je Hrvatska poželjan partner u Europi.

Hvala svima koji su promovirali I.tehničku školu Tesla u Hrvatskoj

- Predsjedniku Republike Hrvatske Ivi Josipoviću,
- Predsjedniku Hrvatskog Sabora Josipu Leki,
- ministru znanosti obrazovanja i športa Dr. Željku Jovanoviću,
- novoizabranom zastupniku u Europskom Parlamentu Toninu Piculi
- profesionalcima u Hrvatskom Saboru (EU poslovi), u Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta, Ministarstvu vanjskih i europskih poslova
- novinarima svih nacionalnih tv-kuća, nacionalnih i lokalnih postaja, online portala i tiskovina koji su u svom mediju našli prostora za predstavljanje hrvatskog vagona i I.tehničke škole Tesla

Hvala svima koji su pripomogli I.tehničkoj školi Tesla u predstavljanju u EUP u Bruxellesu, a napose MVEP, Hrvatskom Saboru, Hrvatskoj misiji pri EUP te Uredu Predsjednika RH.

U ime I.tehničke škole Tesla
Tatjana Antić, EU koordinatorica
u eup4
10.04.2013.
- djelatnici Hrvatske misije pri EU na čelu s g.Vladimirom Drobnjakom uz potporu Tanje Babić (predstavnice Sabora u EUP) su došli pljeskati hrvatskom vagonu, a iz Zagreba je došla predstavnica AMPEU gđa Ana Kunović te PR Predsjednika Republike gđa Zrinka Vrabec Mojzeš. Hrvatski vagon je imao najviše poklonika, čime smo se predstavili kao mala organizirana zemlja.
10.04.2013. Slide show iz EUP u Bruxellesu

10.04.2013. Kronika dana
Tesla-europski vlakić u EUP

03.04.2013. Hrvatski vagon je predstavljen djelatnicima Ministarstva vanjskih i europskih poslova, koji su nam dali dragocjene savjete.

18.03. 2013. Hrvatski Sabor, projekt je predstavljen Predsjedniku Josipu Leki te zastupnicima Toninu Picula i Draženu Pandeku. U organizaciji su sudjelovali djelatnici Ureda za međunarodne i europske poslove koji su zamolili djelatnike Hrvatske misije u Bruxellesu da dođe pljeskati hrvatskom vagonu.
Posjet Hrvatskom Saboru

Follow this link to watch Teslas presentation

18.02.2013. u 10 h je u Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta sazvana konferencija za tisak.
Konferenciju je sazvao ministar Željko Jovanović koji njome predstavlja primjer dobre prakse u vidu našeg projekta
Comenius partnerstva European CNC-Network - Train for Europe - RELOADED.

partnerLOGO1

Final meeting in DE-BE-LU