Praksa i zapošljavanje

Poštovani učenici, na ovoj stranici pronaći ćete popis poduzeća koje vam mogu ponuditi priliku za odradu stručne prakse i/ili priliku za zapošljavanje nakon završene srednje škole.

Odašiljači i veze d.o.o.

Tražimo

Praktikanta i/ili radnika (elektrotehničar ili strojarski tehničar)

Očekujemo

Radišne i odgovorne učenike koji će biti spremni usvojiti nova znanja i vještine, prilagoditi se radnom timu, slijediti upute mentora, te proaktivan pristup svakom radnom zadatku.

Nudimo

Dinamično okruženje, odličnu radnu atmosferu, stručan kadar koji će kao mentori potaknuti mlade ljude da nastave sa daljnjim školovanjem, te  da usvoje nova znanja i vještine koji će im biti korisni kako  u nastavku školovanja, tako i kao svojevrsna priprema za buduće zaposlenje.

Kratak opis posla

Upoznavanje sa različitim tehnologijama iz područja broadcasting-a , mikrovalnih i svjetlovodnih veza. Također, rad sa mjernim instrumentima (testeri, analizatori, generatori).

gđa. Marija Pezo
Ljudski resursi
Mob. 099 618 6084

GIMlab d.o.o.

Tražimo

Praktikanta/radnika, struke: elektrotehničar i strojar

Nadarene i vrijedne osobe

Mogućnost učenja

Kratak opis posla

Rad u proizvodnji laboratorijskog namještaja, drvno-limarski radovi

info@gimlab.hr

Šivanol Promet d.o.o.

Tražimo

Tražimo suradnju kroz praktikante (elektrotehničar ili strojarski tehničar) koji bi se upoznali sa strojevima i suvremenim tehnologijama te software-ima za njihovo upravljanje. Sve osobe koje bi pokazale interes imale bih priliku trajno se zaposliti i postati dio našeg tima.

Očekujemo

Tražimo mlade i ambiciozne osobe spremne na učenje i konstantno usavršavanje za upravljanje, održavanje i servisiranje opreme iz našeg asortimana.

Kratak opis posla

Upravljanje, održavanje i servisiranje opreme iz našeg asortimana

Tomislav Peroš, direktor prodaje,

Torbarina d.o.o.

Tražimo

Praktikanta i/ili radnika (elektrotehničar ili strojarski tehničar)

Odgovornu i marljivu osobu

Nudimo

Trošak prijevoza i eventualnu naknadu

Kratak opis posla

Poslovi montaže prikolica, spajanje struje na prikolicama, strojna obrada metala

Mia Dragičević
Mob. +385915008120

Pro alarm rješenja d.o.o.

Djelatnika montera tehničara-pripravnika

Očekujemo

Pro alarm rješenja d.o.o. u cilju dodatnog osnaživanja stručnog tima, traži dinamične, vedre, komunikativne, fleksibilne, motivirane osobe za rad s najnovijim tehnologijama najprestižnijih  svjetskih proizvođača u području tehničke zaštite.

Poželjna vozačka dozvola B kategorije,poznavanje engleskog jezika i aktivno poznavanje MS Office paketa.

Želite li se profesionalno razvijati u industriji tehničke zaštite ,pridružite se našem timu!

- stimulativna nagrađivanja

- profesionalno usavršavanje ( stručna predavanja i seminari,radionice)

- ugodno radno okruženje u kojem se cijeni timski doprinos i proaktivnost

- stalni radni odnos (uz probni rad)

- rad s najnaprednijim tehnologijama inteligentnog video nadzora,protuprovale,vatrodojave,plinodojave,elektronske zaštite artikala,kontrole pristupa i evidencije radnog     vremena

Kratak opis posla

Posao obuhvaća montiranje, servisiranje i održavanje sustava tehničke zaštite; protuprovale, vatrodojave ,video nadzora, kontrole pristupa, zaštite artikala,evidencije radnog vremena.

rozalija@proalarm.hr

Tel. +385 1 5603 500

Rozalija Pažitka mag.psych.

Voditelj odnosa s javnošću i ljudskih resursa