Obrazovanje odraslih - raspored nastave i obavijesti

Od 18. siječnja 2021. održavamo nastavu i ispite u prostorima škole

U prostorima škole obavezno je nošenje zaštitne maske

Raspored nastave

Datum Predmet
Vrijeme Učionica
ponedjeljak, 18.1. Strojarstvo III (elektro B) - ispit 18:00 11
utorak, 19.1. Tehnička mehanika I - II (stroj.tehn.) - ispit 17:00 11
srijeda, 20.1.      
četvrtak, 21.1. Digitalna elektronika III (elektro A) - ispit 18:00 11
petak, 22.1. Tehnički materijali II (stroj.tehn) - ispit 17:00 11
ponedjeljak, 25.1. Fizika III 17:10 11
utorak, 26.1. Fizika III  17:10 11
srijeda, 27.1. Fizika III 17:10 11
četvrtak, 28.1. Sklopni aparati III (elektro B)   17:10  kod porte
četvrtak, 28.1. Finomehanička tehnika III (elektro A) 17:10 11
četvrtak, 28.1. Obrada materijala II (stroj.tehn.) 17:10 kod porte
petak, 29.1. Sklopni aparati III (elektro B) 17:10  11 
petak, 29.1. Finomehanička tehnika III (elektro A) 19:00 11
petak, 29.1. Obrada materijala II 17:10 kod porte
ponedjeljak, 1.2. Fizika III - ispit  17:10 11
utorak, 2.2. Sklopni aparati III (elektro B) - ispit   17:10  11 
srijeda, 3.2.      
četvrtak, 4.2. Finomehanička tehnika (elektro A) - ispit  17:10 11
četvrtak, 4.2. Obrada materijala (stroj.tehn.) - ispit 17:10 11
petak, 5.2. Informacije i komunikacije (elektro A) 17:10 11
ponedjeljak, 8.2. Termodinamika III (stroj.tehn) - odgađa se 19:25  19 
utorak, 9.2.      
srijeda, 10.2. Termodinamika III (stroj.tehn.) - odgađa se 19:10 19 
četvrtak, 11.2. Informacije i komunikacije (elektro A) 17:10 11
četvrtak, 11.2. Hidraulički i pneumatski strojevi i uređaji III (stroj.tehn.) 17:10 19
petak, 12.2.      
ponedjeljak, 15.2. Računalstvo III - (elektro A) 17:10 11
ponedjeljak, 15.2. Strojarske konstrukcije III (stroj.tehn) 17:10 11
utorak, 16.2. Električni strojevi (elektro B) 17:10 11
utorak, 16.2. Električni strojevi i uređaji (elektro A) 17:10 11
srijeda, 17.2. Strojarske konstrukcije III (stroj.tehn) 17:10 11
četvrtak, 18.2. Informacije i komunikacije (elektro A) - ispit 17:00 11
četvrtak, 18.2. Računalstvo III (elektro A) 18:00 11
petak, 19.2.      
ponedjeljak, 22.2.  Alatni strojevi III (stroj.tehn) 18:30 11
utorak, 23.2. Strojarske konstrukcije III (stroj.tehn) - ispit 17:10 11
srijeda, 24.2. Tehnička mehanika III (stroj.tehn) 17:10 11
četvrtak, 25.2. Tehnička mehanika III (stroj.tehn) 17:10 11
četvrtak, 25.2. Računalstvo III (elektro A) - ispit 17:10 11
petak, 26.2. Alatni strojevi III (stroj.tehn) 18:30 11
ponedjeljak, 1.3. Hidraulika i pneumatika II (stroj.tehn) - ispit 17:10 19
ponedjeljak, 1.3. Termodinamika III (stroj.tehn) - ispit 18:00 19
ponedjeljak, 1.3. Hidraulički i pneumatski strojevi i uređaji (stroj.tehn) 18:30 19
utorak, 2.3. Engleski jezik IV  17:15 11 
srijeda, 3.3. Engleski jezik IV  17:15  11 
četvrtak, 4.3. Alatni strojevi III (stroj.tehn) - ispit 17:10 11
petak, 5.3.      
ponedjeljak, 8.3. Hrvatski jezik IV  17:10  11
utorak, 9.3.      
srijeda, 10.3. Hrvatski jezik IV  17:10 11 
četvrtak, 11.3. Tehnička mehanika III (stroj.tehn) - ispit 17:10 11
petak, 12.3. Hrvatski jezik IV  17:10 11 
ponedjeljak, 15.3. Engleski jezik IV 17:10 11
utorak, 16.3. Engleski jezik IV - ispit 17:10 11
srijeda, 17.3. Fizika IV - odgađa se
17:10 11
četvrtak, 18.3. Fizika IV (elektro A i B) 17:10 11
petak, 19.3. Električne instalacije III (elektro B) - ispit 18:00 11
ponedjeljak, 22.3. Fizika IV (elektro A i B) 17:10 11
ponedjeljak, 22.3. Strojarske konstrukcije IV (stroj.tehn.) 17:10 11
utorak, 23.3. Hrvatski jezik IV - ispit   17:10   11 
srijeda, 24.3. Fizika IV (elektro A i B) 17:10 11
četvrtak, 25.3.  Fizika IV - ispit (elektro A i B) 17:10 11
četvrtak, 25.3. Strojarske konstrukcije IV (stroj.tehn.) 17:10 11
petak, 26.3. Matematika IV  17:10  11 
ponedjeljak, 29.3. Automatsko vođenje procesa (elektro A i B) 17:10 11
utorak, 30.3. Energetska elektronika IV (elektro B)  17:10 11
utorak, 30.3. Toplinski strojevi i uređaji (stroj.tehn.) 17:10 11
srijeda, 31.3. Automatsko vođenje procesa (elektro A i B)  17:10  11
srijeda, 31.3. Toplinski strojevi i uređaji (stroj.tehn) 17:10 11
četvrtak, 1.4. Automatsko vođenje procesa (elektro A i B) - ispit  17:50 11
četvrtak, 1.4. Strojarske konstrukcije IV (stroj.tehn) - ispit 17:10 11
petak, 2.4. Veliki petak - nenastavni dan     
3.4. - 11.4. Proljetni praznici    
ponedjeljak, 12.4. VF - sklopovi i sustavi IV (elektro A) 17:10 11
ponedjeljak, 12.4. Energetska elektronika IV (elektro B) 18:00 11
ponedjeljak, 12.4. Mjerenje i kontrola IV (stroj.tehn) 17:10 19
utorak, 13.4. Energetska elektronika IV (elektro B) 17:10 11
utorak, 13.4. VF - sklopovi i sustavi IV (elektro A) 18:00 11
utorak, 13.4. Regulacija i upravljanje IV (stroj.tehn) 18:00 19
srijeda, 14.4. Elektroenergetika IV (elektro B) 18:00 11
srijeda, 14.4. Alati i naprave IV (stroj.tehn) 17:10 19
četvrtak, 15.4. Digitalna elektronika IV (elektro A)  18:00 11
četvrtak, 15.4. Elektromotorni pogoni IV (elektro B) 17:10 11
petak, 16.4. Digitalna elektronika IV (elektro A) 18:00 11
petak, 16.4. Energetska elektronika IV (elektro B) - ispit 18:00 11
ponedjeljak, 19.4. Matematika IV 17:10 11
utorak, 20.4. Matematika IV 17:10 11
srijeda, 21.4. VF sklopovi i sustavi IV (elektro A) - ispit 18:00 11
srijeda, 21.4. Elektromotorni pogoni IV (elektro B) 17:10 11
četvrtak, 22.4. Rasklopna postrojenja IV (elektro B) 17:10 11
četvrtak, 22.4. Toplinski strojevi i uređaji (stroj.tehn) - ispit 17:10 11
petak, 23.4. Matematika  IV - ispit 17:10 11
ponedjeljak, 26.4. Digitalna elektronika IV (elektro A) - ispit 17:10 11
ponedjeljak, 26.4. Elektroenergetika IV (elektro B) 18:00 11
utorak, 27.4. Elektronička instrumentacija IV (elektro A) 18:00 11
utorak, 27.4. Rasklopna postrojenja IV (elektro B) 17:10 11
utorak, 27.4. Regulacija i upravljanje IV (stroj.tehn) 18:00 19
srijeda, 28.4. Elektromotorni pogoni IV (elektro B) - ispit 18:40 11
četvrtak, 29.4. Elektronička instrumentacija IV (elektro A) 18:00 11
petak, 30.4. Elektroenergetika IV (elektro B) - ispit 18:00 11
ponedjeljak, 3.5.      
utorak, 4.5. Elektronička instrumentacija IV (elektro A) - ispit  18:00 11
srijeda, 5.5. Rasklopna postrojenja IV (elektro B) - ispit  17:10 11
četvrtak, 6.5.      
petak, 7.5.      
ponedjeljak, 10.5.      
utorak, 11.5.      
srijeda, 12.5.      
četvrtak, 13.5.      
petak, 14.5.      
ponedjeljak, 17.5.      
utorak, 18.5.      
srijeda, 19.5.      
četvrtak, 20.5.      
petak, 21.5.      

 

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.