Uspjesi naših učenika na općinskoj/gradskoj razini natjecanja

Naši su učenici i ove školske godine aktivni na natjecanjima iz različitih područja. U četvrtak 26. siječnja 2017. godine održano je u V. gimnaziji školsko/gradsko natjecanje iz matematike za gradske četvrti Donji grad i Maksimir. Našu je školu u B varijanti natjecanja predstavljalo 13 učenika. Posebno valja istaknuti uspjeh učenika Leonarda Alpeza, 2.H (mentorica nastavnica Božena Peraković) koji je u svom uzrastu i kategoriji osvojio 1. mjesto.

U II. gimnaziji 26. i 27. siječnja 2017. godine održana je smotra LiDraNo na općinskoj razini za gradske četvrti Donji grad i Maksimir. Našu su školu sa svojim radovima predstavljali učenici Erik Valenčak, 1.F i Dominik Bukovac, 4.F (obojica pod mentorstvom nastavnice Ivone Radačić). Dobili su odlične i poticajne komentare stručnog žirija, a s ponosom i radošću možemo objaviti da će Dominik Bukovac nastupiti i na županijskom razini smotre LiDraNo koja će se održati 13. - 16. veljače 2017.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama na uspjehu te im želimo mnogo uspjeha u daljnjem natjecanju!

• 07. Feb, 2017.