Snimanje priloga za emisiju Dobro jutro Hrvatska 15.05.2017

Hrvatska radiotelevizija je 15.05.2017. u sklopu emisije Dobro jutro Hrvatska došla snimiti radove naših učenika koji su nastupili i osvojili medalje na INOVI.

Motiv priloga bili su inovativni radovi učenika naše škole kojih ni ove godine ne manjka.

S ponosom smo im predstavili sve te radove: robotsku ruku, gusjeničar, robotsko kazalište lutaka, glasovni termometar i robotska kolica koja su bila tema ovogodišnjeg prvog Državnog ekipnog natjecanja iz sektora elektrotehnike i računalstva.

Radove su predstavili sami učenici, a od nastavnika predstavili su nas Andreja Štancl i Goran Ecimović.

Poseban interes još uvijek izaziva 3D printer uz pomoć kojega smo napravili velik dio komponenti za radove pa je i on uhvatio jedan dio vremena u prilogu.

• 22. May, 2017.