Nastup školskog benda 13.12.2016.

U skolopu manifestacije Advent u Zagrebu naš je školski bend 13. prosinca 2016. po prvi put nastupio na Trgu bana Josipa Jelačića. Od 17.00 do 20.00 sati redale su se raspjevane točke u izvedbi glazbenih sastava srednjih škola Grada Zagreba, a publika se veselo gibala uz ritmove božićnih i mnogih drugih veselih brojeva. Naš bend započeo je svoj nastup s božićnom pjesmom Jingle bell rock, a atmosferu su dobrano zagrijali starim hitovima Za dobra stara vremena Novih fosila i Mojoj majci Prljavog kazališta. Iz publike je izvođačima podršku davao veliki broj naših, i učenika drugih škola, kao i nastavnika, roditelja i prijatelja. Nastupili su učenici Filip Merkl (4.L), Ria Vražić, Karla Bertolan, Danijela Lana Šutalo, Lucija Majić, Martin Klobučarić, Filip Šabarić (2.A) i David Božić (2.K) uz nastavnika Nikolu Džida. Mentori Glazbene skupine su nastavnik Nikola Džida i pedagoginja Marijana Cesarec.

Ostale fotografije su na našoj Facebook stranici.

• 20. Dec, 2016.