Posjet korejske delegacije - 30. studenog

Dana 30. studenog 2015. posjetila nas je delegacija od 24 osobe iz provincije Kyung Ki iz Južne Koreje koordinirana od strane gospođe Jessy Baek Tomas.

Delegacija se sastojala od članova korejske ustanove za razvoj ljudskih potencijala i ravnatelja strukovnih srednjih škola u pokrajini Kyung Ki.

Svrha posjeta bila je upoznavanje naših nastavnih i izvannastavnih aktivnosti, upoznavanje s našim nastavnim planom i programom te usporedbom obrazovnih sustava.

Posjet je započeo kratkim pozdravnim govorima naše ravnateljice i predvodnika korejske delegacije, nakon čega je uslijedila kratka prezentacija naše škole.

Nakon prezentacije, goste smo proveli kroz naše laboratorije (aditivne tehnologije, CNC, CAD) i usput im prikazali nastavne i izvannastavne projekte iz područja elektrotehnike koji su postigli zapažene uspjehe na raznim natjecanjima i smotrama.

Fotogaleriju možete pregledati na našoj Facebook stranici:

• 03. Dec, 2015.