Posjet delegacije iz Sankt-Peterburga

Posjetila nas je delegacija iz Sankt-Peterburga sastavljena od ravnatelja srednjih škola i voditelja obrazovnih agencija.

Nakon prezentacije naše škole na stručnom forumu 3. travnja 2017. koji se održao u prostorijama Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport, a gdje su nas predstavili Andreja Štancl i Zvonimir Petković, delegacija je 4. travnja 2017. posjetila našu školu.

Osim naših vrijednih učenika koji redovito predstavljaju školu, dočekao ih je naš tim nastavnika u sastavu: Andreja Štancl, Zvonimir Petković, Marijana Cesarec, Ivona Radačić i Branko Balon. Naša škola je predstavila naš način rada s aktualnim tehnologijama (mikroupravljači, 3D printanje, robotika) i izvannastavne projekte a iznimno smo ponosni na ostvaren kontakt koji će potencijalno dovesti do međunarodne suradnje s obrazovnim institucijama tog ruskog grada.

• 14. Apr, 2017.