Oproštaj od bivšeg ravnatelja Jurja Ilića

Život - neshvatljivo čudo koje se neprestano troši i osipa, a ipak traje..

Dragi Ravnatelju, u ovo  tužno vrijeme, do nas je stigla vijest o Vašem odlasku.

Teško je vjerovati da  Vas više nećemo sresti na hodnicima naše, a uvijek Vaše škole. Na putu do učionice uvijek očekujemo Vaše ozbiljno lice, ne znajući iza kojeg ugla i kada ćete se pojaviti. Vaš ulazak u učionicu, stisak ruke i kratki razgovor  bio je ritual kojem smo se svi radovali. Uvijek mudra riječ, ozbiljna, autoritativna, istovremeno topla, pedagoška, duhovita.

Bila je čast poznavati Vas, biti dio Vaše školske priče koja je ostavila neizbrisiv trag u našim životima.

Vjerujemo da i sada šetate nekim školskim hodnicima u svojoj tamnoplavoj vesti s rukama na leđima, a mi, djelatnici 1.tehničke škole Tesla zauvijek ćemo Vas nositi u našim srcima na kojima ste ostavili neizbrisiv trag.

Hvala Vam, s poštovanjem, Vaši Teslaši.

• 08. Dec, 2020.