Noć knjige 2024.

Dragi učenici,

pozivamo vas na sudjelovanje u aktivnostima za Noć knjige 2024. Počinjemo s kvizom u utorak od 16:45, zatim će se u srijedu održati književna radionica u 13:10, a od 17:35 učenici mogu pogledati distopijski film Ona (eng. Her, g: Joaqin Phoenix) o čovjeku koji zbliži s umjetnom inteligencijom. Kako izbjeći ekološku katastrofu možete provjeriti u četvrtak na radionici o pametnim edukativnim vrtovima u 14:00 sati.

U četvrtak, 25. 4. u 17:00 će se održati središnji događaj ovogodišnje Noći knjige u Tesli - tribina Znanost vs. popularna kultura, a čast nam je predstaviti gosta tribine, nekadašnjeg učenika Tesle, dr. sc. Sašu Cecija koji je, osim vrhunske znanstvene karijere, svojim javnim djelovanjem postao jedna od najprominentnijih ličnosti popularizacije znanosti u Hrvatskoj.

Ukoliko se želite prijaviti za neko od ponuđenih događanja možete to učiniti u školskoj knjižnici svakog dana od 9 - 17 sati.

• 22. Apr, 2024.