Natječaj INA Grupe za izbor najboljih završnih radova učenika strukovnih škola 2023/2024.

Tko će se moći prijaviti na natječaj?

Na natječaj će se moći prijaviti učenici:

- koji u školskoj godini 2023/2024 pohađaju završni razred 4-godišnjih i 3-godišnjih strukovnih usmjerenja

- koji se obrazuju u području: elektrotehnike, računalstva, strojarstva, naftnog-rudarstva, geologije, kemije, ekologije, prometa i logistike

Koje teme završnog rada mogu biti prijavljene na Natječaj?

Učenici sami biraju temu i to iz područja elektrotehnike, računalstva, strojarstva, naftnog-rudarstva, geologije, kemije, ekologije, prometa i logistike.

Važno je da temu povežu s poslovanjem INA Grupe i da unutar svog rada opišu npr. zašto je tema važna za našu kompaniju, na koji način odabrana tema može unaprijediti poslovne procese, optimizirati troškove i sl.

Poveznica za prijavu kao i ostale detalji bit će vidljivi tijekom sljedećeg tjedna kada bude objavljen na web stranici https://www.ina.hr.

• 13. Oct, 2023.