Naši Teslaši na Izložbi inovacija

I ove godine sudjelovali smo na Izložbi inovacija učenika zagrebačkih osnovnih, srednjih škola i studenata s međunarodnim sudjelovanjem koja se održala u Zagrebu 10. svibnja 2024. u prostorima Tekstil prometa u organizaciji Fakulteta strojarstva i brodogradnje.
Naše učenice i učenici vrijedno i profesionalno predstavljali su našu školu i odgovarali na postavljena pitanja od strane ispitne komisije i znatiželjnih posjetitelja. Rezultat je šest zlatnih, osam srebrnih, šest brončanih medalja i jedna posebna nagrada.
Zlatnu medalju osvojili su:
Mateo Džajkić, Filip Strahija, Andrej Penić, Maks Blažek, Andrija Radas i Saša Šivak.
Srebrnu medalju osvojili su:
Sven Šomođi, Nadia Zabavnik, Bartol Varžić, Lovro Posilović, Roman Dragić, Lorena Bogdan i Marko Peranić.
Brončanu medalju osvojili su:
Andrija Radas, Leon Jagar, Dorian Kreber, Lovro Taradi, Bojan Smolić Ćurković i David Ramov.
Zahvaljujemo svim učenicama, učenicima i njihovim mentorima. Više fotografija možete vidjeti na našoj Facebook stranici.

  • Mario Banušić

  • 27. May, 2024.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.