Tesla na INOVA-i 2016

Sudjelujemo na međunarodnoj izložbi inovacija INOVA 2016 koja se održava u Zagrebu 09.-12. studenog. Lokacija je Zagrebački velesajam, paviljoni 7 i 7a.

INOVA je izložba inovacija, novih proizvoda i inovacija mladih s brojnim pratećim sadržajima. Kvalitetu radova ocijenio je međunarodni žiri koji će naposljetku dodijeliti i razna odličja, što nestrpljivo iščekujemo s obzirom da smo se opet predstavili našim sveobuhvatnim projektom "Tesla 3D za sve" koji uključuje razne projekte povezane s upotrebom aktualnih tehnologija u i izvan nastave.

Naš štand se pokazao izuzetno atraktivnim i zbog fantastičnih učenika koji svoje radove ali i našu školu predstavljaju s entuzijazmom i zavidnim strukovnim znanjem. Zbog toga su nam učenici postali ponovno zanimljivi i medijima kojima zahvaljujemo na tome što su nas popratili.

Foto album možete pogledati na našem Facebooku, a svakako ćemo ga dopuniti dodatnim fotografijama nakon zatvaranja izložbe u subotu, 12.11.2016.

• 10. Nov, 2016.