Dodjela Nagrada Professor Balthazar

Nagradu „Professor Balthazar“ Grad Zagreb dodjeljuje kao priznanje učenicima zagrebačkih osnovnih i srednjih škola koji su na državnim natjecanjima u znanju, strukovnim vještinama, glazbi i plesu protekle školske godine osvojili prvo, drugo ili treće mjesto. Uz učenike, nagrada se uručuje i njihovim mentorima koji također imaju zasluge u uspjehu.
Dana 12. ožujka 2024. učenik Mateo Džajkić i učenik Bernard Pribanić i njihove mentorice Ružica Lončar, prof. geografije, savjetnik  i Kristina Košić Kancir, prof. matematike preuzeli su Nagradu Grada Zagreba Professor Balthazar u Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski za osvojeno 1. mjesto iz matematike i 2. mjesto iz geografije na Državnim natjecanjima.

Čestitamo našim  učenicima i njihovim mentoricama i želim im puno uspjeha u radu.

• 15. Mar, 2024.