dr. sc. Petar Biljanović dobitnik nagrade Faust Vrančić

Veliki prijatelj naše škole i osoba koja je ostavila značajan trag u području tehničke kulture u Republici Hrvatskoj , prof. dr. sc. Petar Biljanović, dobitnik je  državne nagrade tehničke kulture Faust Vrančić u kategoriji „Nagrada za životno djelo“ za 2014. godinu. Nagrada se dodjeljuje istaknutim pojedincima za trajan doprinos i ukupnu djelatnost u razvoju tehničke kulture, iznimne rezultate trajne vrijednosti na unapređivanju i razvoju znanstvenog i tehničkog opismenjivanja te u razvitku tehnologije i tehničkog stvaralaštva u Republici Hrvatskoj i svijetu.

Čestitamo profesoru Biljanoviću i želimo mu još puno godina jednako kvalitetnog i uspješnog rada!

Potpun intervju možete pročitati klikom na poveznicu.

  • Izbrisan

  • 12. Nov, 2015.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.