Županijsko natjecanje iz Geografije 2024.

U petak 22. ožujka 2024. u Gimnaziji Sesvete u Zagrebu održano je Županijsko natjecanje iz geografije. Na Županijsko natjecanje iz Geografije pozvano je 13 učenika I. tehničke škole Tesla. Učenik 1. B razreda Robert Šporčić imao je treći najbolji rezultat, učenik 1. L razreda Ivan Horvat 4. najbolji rezultat u A kategoriji za strukovne i umjetničke škole za prve razrede prema ostvarenim bodovima dok je učenik 2. K razreda Dominik Roginić u B kategoriji za strukovne i umjetničke škole imao 3. najbolji rezultat prema ostvarenim bodovima. 

Izvrstan uspjeh naših učenika rezultat je vrijednog i marljivog rada u koji je uloženo puno truda. 

 

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama Ružici Lončar i Blaženki Begović na izvrsnom uspjehu i želimo im puno uspjeha na sljedećoj razini natjecanja. 

 

Rezultati nakon provedenog županijskog Natjecanja iz geografije: 

Rezultati - A kategorija

Rezultati - B kategorija

  • Mario Banušić

  • 26. Mar, 2024.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.