Prijevoz Samoborček

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje OŽUJAK-TRAVANJ 2024.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 22.04.2024. u učeničku referadu (soba 109) dostave:

• Popunjeni obrazac za povrat sredstava za razdoblje ožujak i travanj 2024.
  • Popunjenu suglasnost roditelja za dostavu potrebnih osobnih podataka učenika (samo za one koji prvi puta predaju dokumentaciju)
  • Preslike računa za mjesec ožujak - travanj 2024.

OBRAZAC ZA POVRAT - ožujak/travanj 2024.

SUGLASNOST RODITELJA

NAPOMENA: Dokumentaciju je moguće poslati i putem elektroničke pošte na mail adresu: valentina.stanic1@skole.hr.

Za eventualne nejasnoće molimo Vas da kontaktirate učeničku referadu.

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje siječanj - veljača 2024.

OBRAZAC ZA POVRAT - siječanj-veljača 2024.

SUGLASNOST RODITELJA

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje studeni-prosinac 2023.

OBRAZAC ZA POVRAT - studeni-prosinac 2023.

SUGLASNOST RODITELJA

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje rujan-listopad 2023.

OBRAZAC ZA POVRAT - kolovoz/rujan 2023.

SUGLASNOST RODITELJA

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje SRPANJ 2023.

OBRAZAC ZA POVRAT - srpanj 2023.

SUGLASNOST RODITELJA

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje SVIBANJ-LIPANJ 2023.

OBRAZAC ZA POVRAT - svibanj - lipanj 2023.

SUGLASNOST RODITELJA

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje OŽUJAK-TRAVANJ 2023.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 18.04.2023. u učeničku referadu (soba 109) dostave:

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje SIJEČANJ-VELJAČA 2023.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 17.02.2023. u učeničku referadu (soba 109) dostave:

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje STUDENI-PROSINAC 2022.

OBRAZAC ZA POVRAT

SUGLASNOST RODITELJA

Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje RUJAN-LISTOPAD 2022.

Obrazac za povrat sredstava

Suglasnost roditelja