WORLD SKILLS CROATIA međužupanijsko natjecanje u disciplini "Izrada programskih rješenja"

U našoj školi se u utorak 10.03.2020. održava WORLD SKILLS CROATIA međužupanijsko natjecanje u disciplini "Izrada programskih rješenja". 

Tehničar za računalstvo obavlja poslove povezanih s projektiranjem, izradbom i održavanjem manje složenih relacijskih baza podataka i računalnih programa, nadziranjem i dijagnosticiranjem te evidentiranjem i otklanjanjem hardverskih i softverskih problema, educiranjem i pomaganjem korisnicima u rješavanju njihovih problema, konfiguriranjem i održavanjem računala, lokalne računalne mreže te računalnih i informacijskih sustava.

Detaljniji opis zadatka i same discipline možete pronaći na: https://www.worldskillscroatia.hr/…/izrada-programskih-rje…/.

Promotivni video discipline izrada programskih rješenja na državnom natjecanju učenika strukovnih škola - WorldSkills Croatia 2019 možete pogledati u sljedećem videozapisu: Izrada programskih rješenja 2019.

 

  • Mario Banušić

  • 08. Mar, 2020.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.