Uspjeh učenika na ekipnom natjecanju ¨Ekipa za 5+˝

Na ekipnom natjecanju iz matematike, ˝Ekipa za 5+˝, sudjelovalo je ukupno 36 učenika I. tehničke škole Tesla. Učenici 1. i 2. razreda sudjelovali su u kategoriji srednjih strukovnih škola (GIGA S) gdje je naša najbolja ekipa CRNA PUNTA osvojila odlično 5. mjesto. Učenici 3. i 4. razreda sudjelovali su u kategoriji srednjih strukovnih škola (TERA S) gdje je naša najbolja ekipa VRANJA osvojila odlično 5. mjesto.

Na natjecanju koje se provodi u sklopu Festivala matematike u organizaciji Matematičkog društva Istra, sudjeluju učenici osnovnih i srednjih škola, polaznici Centara izvrsnosti, E-učionica i udruga u RH. Ove godine natjecanje je održano 7. svibnja 2021. u online okruženju. Učenici su zajedničkim snagama i međusobnom suradnjom rješavali zadatke. Bili su odlični i hvala im na sudjelovanju i postignutim rezultatima. Veliko hvala kolegama koji su sudjelovali u organizaciji i provedbi samog natjecanja. Više o samom natjecanju i rezultatima možete vidjeti na sljedećoj poveznici: http://md-istra.blogspot.com/.

• 26. May, 2021.