Naši učenici finalisti Kviza znanja iz fizike i općeg znanja o Nikoli Tesli

Finalisti Kviza znanja iz fizike i općeg znanja o Nikoli Tesli su Ivan Pražetina i Len Oremović iz I. tehničke škole Tesla.
Čestitke finalistima i njihovom mentoru mr.sc. Branku Balonu!

Ove je godine na Kvizu sudjelovalo 139 učenika i studenata. Na fotografijama je djelić atmosfere na otvaranju kviza na Tekstilno-tehnološkom fakultetu u Zagrebu dana 7.ožujka, gdje su uz ostale uvažene goste pozdravne govore održali i naša ravnateljica Ivanka Sluganović te naš učenik Ivan Pražetina.

Ukupno desetoro finalista pristupit će finalnom testiranju 4. travnja na Tekstilno-tehnološkom fakultetu u Zagrebu, nakon čega će troje najuspješnijih biti nominirani i za godišnju nagradu „Nikola Tesla – Genij za budućnost 2018.“

Ona će ove godine već tradicionalno biti dodijeljena prigodom održavanja manifestacije Tesla&friends, trodnevnog obilježavanja Dana Nikole Tesle – dana znanosti, tehnologije i inovacija u organizaciji Udruge Nikola Tesla – Genij za budućnost. 
Svečana dodjela nagrada održat će se 10. srpnja, na rođendan Nikole Tesle, u Hotelu Esplanade u Zagrebu.

  • Izbrisan

  • 08. Apr, 2018.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.