Tradicionalni nogometni susret profesora Tesle i X. gimnazije protiv profesora srednjih škola  Graditeljsko školskog centra 2017'

Tradicionalni nogometni susret profesora Tesle i X. gimnazije protiv profesora srednjih škola  Graditeljsko školskog centra.

Utakmica se igra u subotu, 10. lipnja 2017. na igralištu NK Lokomotive na Kajzerici s početkom u 18 sati. Dolazak sudionika je u 17:30 kada kreće zagrijavanje prije utakmice.

Pozivamo sve profesore koji mogu i žele sudjelovati u rekreativnom druženju na terenu da ponesu kopačke za umjetnu travu ili tenisice.

Druženje će se nastaviti u 20 sati istog dana u restoranu Stara zagrebačka škola u Kombolovoj ulici (Utrine, kraj bazena).

Usput obavještavamo da će se tradicionalna utakmica Profesori protiv pobjednika međurazrednog natjecanja a koji su ovog puta 4.D razred, odigrati u utorak, 6. lipnja 2017. u 13:15 sati. Okupljanje je kod naših svlačionica na južnoj strani (kod ulice I. Kršnjavoga).

• 01. Jun, 2017.