Svečana podjela završnih svjedodžbi - 7.7.2017.

Svečana podjela završnih svjedodžbi za učenike završnih razreda školske godine 2016./2017. održana je 7. srpnja 2017. u našoj sobi 113. Ondje su učenike dočekali ravnateljica Ivanka Sluganović, pedagoginja Marijana Cesarec, psihologinja Nela Car te razrednici završnih razreda i ostali nastavnici koji su svojim sudjelovanjem uveličali ovaj događaj. Program svečane podjele vodila je Katarina Tokić, nastavnica hrvatskoga jezika, a za glazbeni program ponovno je bio zaslužan školski bend predvođen Nikolom Džidom, nastavnikom elektro grupe predmeta.

Za marljiv posao oko fotografiranja i ovog puta zahvaljujemo našoj vrijednoj Andreji Štancl, nastavnici elektro grupe predmeta.

Čestitamo svim našim učenicima koji su svoje obrazovanje u našoj školi uspješno priveli kraju, a posebne pohvale upućujemo učenicima koji su sve razrede četverogodišnjeg obrazovanja završili s odličnim uspjehom, a to su:  Davor Miočević (4.A), Antun Mustač (4.B), Noel Nikolovski (4.B), Antonio Lovrinić (4.B), Kristijan Perečinec (4.C), Marin Štibi (4.C), Filip Božić (4.E), Josip Božić (4.E) i Marijan Dominković (4.F).

• 14. Jul, 2017.