Svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“

S velikim ponosom objavljujemo da će se u subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u našoj školi, održati svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ koju će voditi glumac Bojan Navojec.

Robotsko kazalište lutaka jedan je od uspješnih projekata koji je počeo kao izvannastavna aktivnost naših učenika, a pretvorilo se u prvi hrvatski srednjoškolski startup koji je osvojio i brojne nagrade.

Na natjecanju „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ koje je bilo namijenjeno svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj sudjelovalo je 16 prijavljenih scenarija, a prema odluci Ocjenjivačkog suda pobjednici su:

Osnovna škola Ivana Rangera Kamenica: „Billyjev let“
Osnovna škola Mate Lovraka Petrinja: „Šumski prosvjed“
Industrijsko-obrtnička škola Sisak: „Vremeplov“
Pobjednici su osvojili Robotsko kazalište lutaka u kojem će likovi iz njihovih scenarija zaživjeti na potpuno drukčiji način!

Poveznica na originalni članak

  • Izbrisan

  • 24. May, 2018.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.