Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje studeni – prosinac 2021.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 08.12. u učeničku referadu (soba 109) dostave:

• Popunjeni obrazac za povrat sredstava za razdoblje studeni i prosinac 2021.
  • Popunjenu suglasnost roditelja za dostavu potrebnih osobnih podataka učenika (samo za one koji prvi puta predaju dokumentaciju)
  • Preslike markica za mjesec studeni i prosinac 2021.

NAPOMENA: Dokumentaciju je moguće poslati i putem elektroničke pošte na mail adresu referade.

Za eventualne nejasnoće molimo Vas da kontaktirate učeničku referatu, tel: 01/3771-880, mail: referada@tesla.hr

Suglasnost roditelja

Obrazac za povrat sredstava 11. i 12. mjesec