Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje SRPANJ 2022.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 12.08.2022. u učeničku referadu (soba 109) dostave:

• Popunjeni obrazac za povrat sredstava za razdoblje srpanj 2022.
  • Popunjenu suglasnost roditelja za dostavu potrebnih osobnih podataka učenika (samo za one koji prvi puta predaju dokumentaciju)
  • Preslike markica za mjesec srpanj 2022.

NAPOMENA: Dokumentaciju je moguće poslati i putem elektroničke pošte na mail adresu referade.

Za eventualne nejasnoće molimo Vas da kontaktirate učeničku referadu, tel: 01/3771-880, e-mail: referada@tesla.hr

OBRAZAC ZA POVRAT SREDSTAVA

SUGLASNOST RODITELJA