Posjet EU parlamentu 15-17.11.2017.

Gospodin Davor Škrlec, zastupnik u Europskom parlamentu , tijekom posjeta našoj školi u rujnu ove godine je odlučio nagraditi četvoricu naših učenika koji su sudjelovali u projektu „Škola, ambasador Europskog parlamenta“ poučnim putovanjem u Europski parlament u Strasbourg. Putovanje se održalo od 15.11. do 17.11. 2017. Tijekom boravka upoznali smo neke povijesne znamenitosti i povijest Strasbourga i funkcioniranje Europskog parlamenta te obaveze i radne navike zastupnika u Europskom parlamentu. Zastupnik Davor Škrlec nam je pobliže objasnio rad i aktivnosti grupacije Zeleni/ESS-a, koje je on član. Učenici su putovali u pratnji mentorice, Ane Vuglač.

Foto galeriju možete pregledati na našem Facebooku.

  • Zvonimir Petković

  • 06. Dec, 2017.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.