Održano Županijsko natjecanje iz osnova elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici - 09.03.2018.

U petak, 09. ožujka 2018. u našoj školi održano je Županijsko natjecanje iz osnova elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici.
Na natjecanju je sudjelovalo sedam srednjih škola s područja grada Zagreba: Tehnička škola Zagreb, Elektrotehnička škola Zagreb, Strojarsko tehnička škola Fausta Vrančića, Tehnička škola Ruđera Boškovića, Srednja škola Jelkovec, Poštanska i telekomunikacijska škola i naša škola, I. tehnička škola Tesla.

Ovim putem zahvaljujemo učenicima i mentorima iz spomenutih škola, ali i organizatorima natjecanja, nastavnicima naše škole.
Naše učenice i učenici su također zaslužili iznimne pohvale za svoj trud i zalaganje pri pomaganju nastavnicima koji su organizirali natjecanje te su kao i uvijek svojom ljubaznošću i predanošću oduševljavali sve naše posjetitelje.

Dokumenti:

• 09. Mar, 2018.