Obavijest - upisi u prvi razred

Upis učenika u prvi razred - šk. god. 2020./2021.

Upis u 1. razred za školsku godinu 2020./2021.

Dokumenti potrebni za upis:

- upisnica  potpisana od strane učenika i roditelja/skrbnika (ispisuje se s portala www.upisi.hr nakon objave konačnih lista poretka, na kartici Moj odabir)

- liječnička svjedodžba medicine rada

- dokumentacija temeljem koje su kandidati ostvarili pravo na dodatne bodove ili izravan upis

Dokumentaciju je moguće dostaviti osobnim dolaskom u školu ili elektroničkim putem.

1. Zaprimanje upisne dokumentacije – OSOBNI DOLAZAK

Zaprimanje upisne dokumentacije biti će 27. srpnja 2020. od 8:00 do 16:00 sati u prostoriji 36, prizemlje.

Uz učenika, na upis (zaprimanje dokumentacije) obavezno mora doći i roditelj/staratelj učenika.

1. Zaprimanje upisne dokumentacije – DOSTAVA ELEKTRONIČKIM PUTEM (preporučeno) na e-mail adresu upisi@tesla.hr

Navedene upisne dokumente potrebno je priložiti u elektroničkoj pošti skenirane ili fotografirane.

(Napomena: molimo da obratite pozornost na veličinu poruke s datotekama, zbog ograničenja CARNET-a, najviše 8 MB)

Originale traženih dokumenata će trebati dostaviti početkom školske godine 2020./2021. u dogovoru s razrednikom.

Za učenike koji dostavljaju dokumentaciju putem elektroničke pošte navesti koji izborni predmet su odabrali – ETIKA ili VJERONAUK

Potrebne dokumente elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

• 22. Jul, 2020.