Novi izborni predmeti u programu elektrotehničar

Osuvremenjivanje nastave i ponuda zanimljivog i suvremenog nastavnog sadržaja nešto je čemu naša škola teži već dulje vrijeme. U svojem najnovijem koraku u tome smjeru, I. tehnička škola Tesla odlučila je svojim učenicima ponuditi nastavni sadržaj iz područja obnovljivih izvora energije i računalnih mreža.

Ovakav program je u skladu i s razvojnom strategijom Europske unije pa smatramo da će naši učenici kroz dva nova izborna predmeta steći zanimljiva i korisna znanja koja će im koristiti u daljnjem obrazovanju ili profesionalnom životu.

U skladu s odlukom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, I. tehnička škola Tesla od školske godine 2015./2016. za učenike završnih razreda programa elektrotehničar nudi:

-za izborni blok A – izborni predmet Računalne mreže

-za izborni blok B – izborni predmet Obnovljivi izvori energije

Odluku ministarstva možete preuzeti u PDF formatu klikom na poveznicu.

  • Izbrisan

  • 18. Jul, 2015.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.