Natječaj za upis u srednjoškolsko obrazovanje odraslih za školsku godinu 2022./2023.

I.tehnička škola Tesla

ZAGREB, Klaićeva 7

raspisuje

NATJEČAJ

za upis u srednjoškolsko obrazovanje odraslih za školsku godinu 2022./2023. za sljedeće programe prekvalifikacije, dokvalifikacije i usavršavanja.

1.  ELEKTROTEHNIKA
  • elektrotehničar A – smjer računalstvo 25 polaznika
  • elektrotehničar B - smjer elektroenergetika – 25 polaznika

1.  STROJARSTVO
  • strojarski tehničar  25 polaznika

1.  USAVRŠAVANJE
  • elektromonter-specijalist za elektroenergetska postrojenja  25 polaznika

Uvjeti: završena trogodišnja škola elektrostruke i dvije godine radnog staža ili završena četverogodišnja škola elektrostruke i jedna godina radnog staža.

1.  USAVRŠAVANJE
  • elektrotehničar-specijalist za energetsku elektroniku  25 polaznika

Uvjeti: završena četverogodišnja škola elektrostruke i jedna godina radnog staža.

Predupis polaznika je od 5. do 22. rujna 2022. od 17.30 do 18.30 u referadi obrazovanja odraslih, soba 3, prizemlje, a upis od 23. do 30.9.2022.

Nastava počinje: prema rasporedu.

Detaljne obavijesti možete dobiti na obrazovanje.odraslih@tesla.hr ili na broj mobitela 0992493858 .

OBAVIJEST O PREDUPISU

Polaznici koje se žele prekvalificirati ( elektromonter, elektromehaničar … u  elektrotehničara; bravar, tokar…u strojarskog tehničara) trebaju uz molbu za što se žele

prekvalificirati priložiti fotokopije svjedodžbi 1, 2, i 3. razreda, da bi mogli dobiti rješenje o razlikovnim ispitima koje trebaju položiti. U molbi navesti broj mobitela.

Tek na osnovu tog rješenja moći će se odrediti cijena školovanja.

OBAVIJEST O UPISU

KANDIDAT JE DUŽAN PRILOŽITI:

• Ispunjenu  PRIJAVNICU za upis u program obrazovanja odraslih
  • SVJEDODŽBE
  • RODNI LIST ili DOMOVNICU
  • INDEKS za srednje škole (Narodne novine) s jednom slikom kandidata
  • Potvrdu o uplati upisnine (Uplate se izvršavaju na žiroračun škole IBAN: HR2023900011100013461)

ZA UPIS ZA USAVRŠAVANJE (BIVŠI V. STUPANJ) POTREBNO JE JOŠ PRILOŽITI:

• SVJEDODŽBU O ZAVRŠNOM ISPITU
  • POTVRDU iz koje je vidljivo da je kandidat stekao radno iskustvo, gdje je to potrebno

• 26. Sep, 2022.