Naši učenici uključeni u projekt Hrvatska stvara

Naša Lentintin ekipa (Len Oremović, Tin Mladina i Tin Kukulj) uključila se u projekt Hrvatska stvara kojim se promoviraju mladi stvaraoci. Dana 26. siječnja predstavili su svoje robotsko kazalište lutaka na izložbenom prostoru Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Projekt se izvodi pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja, a provodit će ga tvrtka STEMI d.o.o. i Udruga Programerko kao predstavnik Code Cluba Hrvatska, uz podršku partnera, Hrvatske zajednice tehničke kulture, i Veleposlanstva Velike Britanije i Sjeverne Irske te portala Netokracija. Misija projekta je stjecanje novih kompetencija koje će omogućiti mladim ljudima svladavanje izazova koristeći tehnologiju, čime u konačnici povećavaju konkurentnost na tržištu rada.

  • Izbrisan

  • 05. Feb, 2018.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.