Učenik Tin Mladina (2.B) izvrstan na natjecanju o poznavanju fizike i Nikole Tesle

Naš učenik 2.B razreda Tin Mladina na finalnom natjecanju iz kategorije kviza znanja iz fizike i općeg znanja o Nikoli Tesli koji je održan 4.travnja 2017. plasirao se među tri najbolja kandidata , te je tako nominiran za Godišnju nagradu „Nikola Tesla – Genij za budućnost“.

Jedan od njih troje osvojiti će ovu prestižnu nagradu, a nagrada najboljem biti će uručena na manifestaciji "Tesla & friends" u sklopu obilježavanja Teslinog rođendana 10.srpnja 2017. u Smaragdnoj dvorani hotela Esplanade u Zagrebu.

Dodjela Godišnje nagrade „Nikola Tesla – Genij za budućnost“ jedinstveni je projekt koji objedinjuje znanost, inovativnost, kreativnost i umjetnost kroz lik i djelo najvećeg izumitelja svih vremena, Nikolu Teslu. Manifestaciji će biti nazočni i naša ravnateljica Ivanka Sluganović, te mentor našeg učenika profesor Branko Balon.

• 01. May, 2017.