Naš učenik Leo Herceg - svjetski prvak u kuglanju

S ponosom objavljujemo da je naš učenik Leo Herceg postao svjetski prvak u kuglanju na svjetskom prvenstvu u njemačkom Speichersdorfu. Zajedno s hrvatskom reprezentacijom, Leo je osvojio čak tri zlatne medalje.

Prvoga dana, na ekipnom dijelu prvenstva, srušio je 611 čunjeva i pridonio rušenju ekipnog rekorda. Sa zlatnom medaljom oko vrata i srušenim svjetskim rekordom, opušteno je ušao pojedinačni dio turnira na kojem je palo 662 čunja što je značilo da je osvojio zlatnu medalju i bio samo 8 čunjeva do obaranja pojedinačnog svjetskog rekorda.
Treću zlatnu medalju ostvario je najboljim prosječnim rezultatom ekipnog i pojedinačnog dijela prvenstva, čime je pokazao da ga čeka velika sportska budućnost, s čime se slažu i sportski stručnjaci.

• 01. Jun, 2015.