Posjet Interliberu 2015.

Međunarodni sajam knjiga i učila - INTERLIBER održava se već 38. godinu za redom. Od 11. do 15. studenog 2015. godine u paviljonima 5 i 6 Zagrebačkog Velesajma svi su najznačajniji domaći nakladnici, uz poneke iz susjednih država, izlagali i prodavali po akcijskim cijenama svoja najuspjelija izdanja knjiga. Za sve je posjetitelje ulaz bio slobodan.

Učenici 3. F razreda sa svojom su razrednicom Ivonom Radačić prvoga dana posjetili sajam. Pritom su imali čast barem prolistati neka od uspješnih izdanja, a neki su od njih popunili obiteljsku biblioteku. Najviše ih se dojmilo opsežno i najnovije izdanje Velikog rječnika hrvatskoga standardnog jezika, ali i roman Hugha Laurieja Vrlo komplicirana trgovina te alpinistička knjiga Stipe Božića K2 - trijumf i tragedija. Posebna je atrakcija za sve bio posjet Znanstvenom kvartu. Vjerujemo da će i sljedeće izdanje ovog sajma ponovno ugodno iznenaditi i oduševiti naše učenike.

Ostale fotografije možete pogledati na našem Facebook albumu klikom na poveznicu.

• 17. Nov, 2015.