INOVA Mladi 2018

Na ovogodišnjoj izložbi inovacija Inova Mladi koja se održala 5.5. na Fakultetu strojarstva i brodogradnje predstavili smo se kao i uvijek brojnim radovima između kojih ipak izdvajamo nove projekte naše ekipe LenTinTin: Keksoprint i Raspjevane šahtove.

Keksoprint je pogotovo bio popularan zbog jestivih proizvoda pa smo posjetitelje našeg štanda mogli i počastiti jestivim proizvodima ovog, naizgled neobičnog, 3D printera koji printa i peče kekse.

Predstavila nas je i naša ekipa koja je osvojila odlično drugo mjesto na Državnom ekipnom natjecanju iz elektrotehnike, i to svojim modelom perilice rublja,

Zahvala svim učenicima i njihovim mentorima na iznimnom predstavljanju naše škole što se vidjelo i po popriličnoj gužvi koja i inače prati naše štandove.

• 15. May, 2018.