Natječaj ERASMUS KA1 - PRIJAVA ZA ODLAZAK NA MOBILNOST U INOZEMSTVU

Natječaj ERASMUS KA1 - PRIJAVA ZA ODLAZAK NA MOBILNOST U INOZEMSTVU  je otvoren do 19. studenog do 23.59 h.

Učenici se mogu prijaviti na mobilnost tek nakon što predaju potpisanu Privolu i Video Release Form (u učionici br 5 ili u knjižnici).

Nakon predaje potpisanih dokumenta bit će upisani u loomen tečaj u kojem će biti svi detalji o projektu i svakoj mobilnosti, o školama, firmama i uvjetima odlaska.

Ulaz u loomen tečaj https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=12899  moguć je samo sa službene adrese (ime.prezime@skole.hr).

Prvi odlazak u Njemačku je 6. siječnja 2020. Prijava je dopuštena četvrtim, trećim i drugim razredima. Na mobilnost odlazi 12 učenika (6 elektrotehničara, 6 strojarskih tehničara) na dvije škole u WASSERBURGU. Prvi tjedan je osoba u pratnji profesorica Antić, drugi tjedan profesorica Vidaković.

Pitanja - profesorica Antić, srijedom i petkom od 12 do 15 sati u učionici 5 ili na tesla.pozitiv@gmail.com
  • Mario Banušić

• 08. Nov, 2019.