Sudjelujemo na prvom državnom ekipnom natjecanju iz obrazovnog sektora elektrotehnika i računalstvo

Ponosno objavljujemo svoje sudjelovanje na predstojećem državnom ekipnom natjecanju iz obrazovnog sektora elektrotehnika i računalstvo.

Prvo državno ekipno natjecanje održat će se 10. – 12. travnja 2017. na Prirodoslovno matematičkom fakultetu u Splitu na Odjelu za politehniku.

Na natjecanju će sudjelovati 14 ekipa sastavljenih od tri učenika koji se obrazuju u nekom od četverogodišnjih programa u Obrazovnom sektoru elektrotehnika i računalstvo.

Učenici će se natjecati u četiri etape:

• Projektiranje 3D modela i priprema za 3D ispis
  • Projektiranje tiskane pločice
  • Programiranje izrađene robotske konstrukcije
  • Izrada foto video dokumentacije

Našu školu predstavljaju učenici Marko Josipović, Domagoj Živec i Filip Marjanović.

U zadnjem dijelu natjecanja izrađenu robotsku konstrukciju timovi učenika predstavit će uz video uratke posjetiteljima svim sudionicima natjecanja, mentorima i prisutnim gostima.

Timovi učenika koji su osvojili prvo, drugo i treće mjesto na državnom natjecanju dobivaju medalje i priznanja, a ostali učenici pohvalnice.

Brošuru s dodatnim podacima možete pregledati klikom na poveznicu.

• 23. Mar, 2017.