Dobrotvorni stolnoteniski turnir - Prvi kup Nikole Tesle

Dana 22.12.2017. organizirali smo dobrotvorni stolnoteniski turnir kako bismo pomogli našoj učenici Aniti. Ukupno je na turniru sudjelovalo 28 nastavnika koji su odmjeravali snage od 10 do 14 sati u pomno složenom ždrijebu koji je osmislio naš nastavnik Alan Avanić, a nakon 4 sata smo dobili i pobjednika ovog našeg turnira kojeg smo simbolično nazvali Kup Nikole Tesle.

Pobjednički pehar ravnateljica naše škole Ivanka Sluganović, uručila je pobjedniku prvog Kupa Nikole Tesle, našem nastavniku matematike, Stjepanu Crnolatcu kojem ovim putem čestitamo.

Ono bitnije od same igre je da smo za Anitu kroz kotizaciju i priloge skupili preko 1000 kuna te da smo pokazali da u Tesli nastavlja živjeti zdrav timski duh koji spaja naš velik kolektiv...i naravno, nadamo se nastaviti tradiciju drugim Kupom Nikole Tesle.

Galerija fotografija

  • Izbrisan

  • 19. Jan, 2018.

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.