Dobrotvorna akcija za Anitu

Naša učenica 1. G razreda Anita Markuš oboljela je od meningokokne sepse. Nakon što se probudila iz inducirane kome uslijedio je niz operacija. Iako je bolest bila teška, Aniti je spašen život. Kao posljedica bolesti ostala je trajna potreba za medicinskim pomagalima, ali naša Anita i dalje je vedrog duha i veliki borac.

Budući da se radi o vrlo skupim medicinskim pomagalima koja će trebati periodično mijenjati, započeli smo tijekom travnja prikupljanje financijskih sredstava.

Našu Anitu posjetili smo u bolnici i njezinom domu, ali i Anita je bila na jednom nastavnom satu u svom 1.G razredu.

“Dobrotvorna akcija za Anitu“ i dalje traje te molimo cjelokupnu javnost da nam se pridruži u ovom  plemenitom činu.

Uplata se može izvršiti na račun:

Erste banka

primatelj: Laura Markuš, Zelinska 18, 10360 Sesvete,

IBAN HR8324020063207964201

s naznakom “Dobrotvorna akcija za Anitu“.

Želimo Aniti da skupi snage za što brži oporavak i povratak na nastavu. Bit ćemo uz Tebe Anita!

• 11. May, 2017.