AGRO ARCA 2015

Na 8. međunarodnom sajmu inovacija u poljoprivredi, prehrambenoj industriji i poljoprivrednoj mehanizaciji AGRO ARCA, u organizaciji Udruge inovatora Hrvatske i pod visokim pokroviteljstvom predsjednice RH, održanoj od 8.10. svibnja 2015. u Trilju naša profesorica Andeja Štancl bila je pozvana kao jedan od  voditelja radionice izrade elektroničkog uređaja za najmlađe sudionike sajma.

Elektronički uređaj je bio tematski vezan za sajam – mjerač vlažnosti zemlje. Tijekom dva dana održane su tri radionice kroz koje je prošlo 40 djece, od drugog do osmog razreda osnovne škole. Nadamo se da smo uspjeli zainteresirati djecu za elektroniku jer su svi ponijeli sa sobom uređaje koje su sami napravili i koji su od prve proradili!

Poveznica na facebook galeriju s više fotografija.

• 15. May, 2015.