8. Zagrebački energetski tjedan u Tehničkom muzeju Nikola Tesla

Već osmu godinu za redom Tehnički muzej Nikola Tesla sudjeluje u Zagrebačkom energetskom tjednu sa nizom predavanja, prezentacija i radionica koje se održavaju u prostorima Muzeja, stalnom postavu, kino dvorani i dvorištu Muzeja.

Ove godine energetski tjedan u Muzeju održati će se u utorak 9. i srijedu 10. svibnja. Više informacija možete pronaći na linku.

Mole se zainteresirani nastavnici da dođu sa grupom učenika na neko od navedenih predavanja, prezentacija ili radionica ali da svoj dolazak najave do utorka 2. svibnja uz informaciju:

-na koje bi predavanje došli

-broj učenika

Nakon održanog predavanja, prezentacije ili radionice, možete slobodno sa učenicima razgledati stalni postav Muzeja. Ulaz je besplatan, ali razgled Muzeja je bez stručnog vodstva.

Prijave možete poslati na e-mail branimir.prgomet@tmnt.hr

• 25. Apr, 2017.