Raspored sati

 

OBAVIJESTI POLAZNICIMA:

 

 

 

 

RASPORED PREDAVANJA ZA

POLAZNIKE PREKVALIFIKACIJE

(ELEKTROTEHNIČAR A, B i STROJARSKI TEHNIČAR)

Dan

Vrijeme

Predmet

Predavaonica

2.10. - Ponedjeljak -

-

-
 3. 10. - Utorak 19:15

Kemija

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 216
4. 10. - Srijeda 17:35

Biologija

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 16
5.10. - Četvrtak 19:15

Kemija

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 216
6.10. - Petak  - - -
       
A/B smjena      
9.10. - Ponedjeljak 19:15

Fizika 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

215
10.10. - Utorak  19:15

Kemija

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

216
11.10. - Srijeda

16:45

 

 

18:25

 Geografija 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

Biologija

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

122

 

 

20

12.10. - Četvrtak  18:25

Kemija

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

219
13.10. - Petak  18:25

Geografija 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

119
       
B/A smjena      
16.10. - Ponedjeljak  17:35

Fizika 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

20
17.10. - Utorak  17:35

Fizika 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 20
18.10. - Srijeda 16:45

Geografija 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

119
19.10. - Četvrtak  18:25

Kemija - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 216
20. 10. - Petak      
       
A/B smjena      
23.10. - Ponedjeljak  19:15

Fizika 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 215
24.10. - Utorak      
25.10. - Srijeda  16:45

Geografija 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

122
26.10. - Četvrtak 18:25  

Biologija - Ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 117
27. 10. - Petak 18:25  

Geografija 1 - Ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

119
       
B/A smjena      
30. 10. - Ponedjeljak 17:35

Fizika 1

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

20
31. 10. - Utorak

 

   
1. 11. - Srijeda  

DAN SVIH SVETIH

 
2. 11. - Četvrtak

 

   
3. 11. - Petak 18:25

Povijest 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 123
       
 A/B smjena      
 6.11. - Ponedjeljak  19:10

Fizika 1 - Ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 215
 7. 11. - Utorak  18:25

Povijest 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 
 119
8. 11. - Srijeda 16:45

Geografija 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 119
9. 11. - Četvrtak

 16:45

 

 

 

18:20

Geografija 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

Povijest 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

 117

 

 

218

10. 11. - Petak  18:20  

Geografija 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 117
       
B/A smjena      
13.11. - Ponedjeljak 16:45  

Geografija 2 - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

117
14. 11. - Utorak  19:10

Obrada materijala

(Strojarski tehničar)

 23
15. 11. - Srijeda 19:10

Povijest 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

123
16. 11. - Četvrtak  16:45

Osnove elektotehnike 2

(Elektro A, B)

11
17. 11. - Petak  18:25

Povijest 2 - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

123
       
A/B smjena      
20.11. - Ponedjeljak 19:10

Elektrotehnički materijali i komponente

(Elektro A, B)

 210
21. 11. - Utorak

17:35

 

 

 19:10 

Tehničko crtanje i nacrtna geometrija

(Strojarski tehničar)

 

Mjenjera u elektrotehnici

(Elektro A, B)

11

 

 

 210 

22. 11. - Srijeda      
23. 11. - Četvrtak  17:35

Tehnički materijali 2

(Strojarski tehničar)

 11
24. 11. - Petak      
       
B/A - smjena      
27. 11. - Ponedjeljak

 17:35

 

 

 

19:10

Fizika 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

Tehničko crtanje i nacrtna geometrija

(Strojarski tehničar)

 20

 

 

11

28. 11. - Utorak

 

16:45

 

 

 

17:35

 Računalstvo 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

Fizika 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

 11

 

 

 

20

29. 11. - Srijeda

18:25

 

 

 19:10

Tehnički materijali 2

(Strojarski tehničar)

 

Obrada materijala 1 - ispit

(Strojarski tehničar)

11

 

 

 

23

30. 11. - Četvrtak

16:45

 

 

18:25

 

 19:10

Osnove elektotehnike 2 - ispit

(Elektro A, B)

 

Hidraulika i pneumatika

(Strojarski tehničar)

 

Obrada materijala 2

(Strojarski tehničar)

11

 

 

11

 

 

 23

1. 12. - Petak  

 

 
       
A/B - smjena      
4. 12. - Ponedjeljak  19:10 

Fizika 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

215
5. 12. - Utorak 17:35  

Tehničko crtanje i nacrtna geometrija - ispit

(Strojarski tehničar)

11
6. 12. Srijeda

 

 19:10

 

 

 

18:00

 

 

19:10

 

Elektrotehnički materijali i komponente - ispt - odgađa se za siječanj

Mjenjera u elektrotehnici - ispit - odgađa se za siječanj

(Elektro A, B)

Hidraulika i pneumatika

(Strojarski tehničar)

 

Elementi strojeva

(Strojarski tehničar)

 

 210

 

 

 11

 

 

11

7. 12. Četvrtak

 17:35

 

 

18:25

Tehnički materijali 2 - ispit

(Strojarski tehničar)

 

Tehnička mehanika 2

(Strojarski tehničar)

11

 

 

11

8. 12. - Petak  19:10

Tehnička mehanika 2

(Strojarski tehničar)

 11
       
B/A - smjena      
11. 12. - Ponedjeljak

 17:35

 

 

19:15

Fizika 2

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

Elektronički sklopovi

(Elektro A i B)

20

 

 

 

11

12.12. - Utorak

 17:35

 

 

19:15

Fizika 3

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

Elektrotehnika

(Strojarski tehničar)

 20

 

 

11

13. 12. - Srijeda

16:45

 

 

17:30

Tehnička mehanika 2

(Strojarski tehničar)

 

Električne instalacije

(Elektro B)

 11

 

 

11

14. 12. - Četvtak

17:35

 

 

 

18:25

 

 

 

19:10

Elektrotehnika

(Strojarski tehničar)

 

 

Hidraulika i pneumatika - ispit

(Strojarski tehničar)

 

 

Obrada materijala 2 - ispit

(Strojarski tehničar)

 11

 

 

 

 

11

 

 

 

23

15. 12. - Petak  17:30

Sklopni aparati

(Elektro B)

 11
       
A/B - smjena      
18. 12. - Ponedjeljak  19:15

Fizika 2 - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

215
19. 12. - Utorak      
20. 12. - Srijeda

 17:35

 

 

19:15

Tehnička mehanika 2 - ispit

(Strojarski tehničar)

 

Elektrotehnika

(Strojarski tehničar)

11

 

 

11

21. 12. - Četvrtak

 18:25

 

 

 

19:15

Elektronički sklopovi - ispit

(Elektro A i B)

 

 

Elektrotehnika - ispit

(Strojarski tehničar)

 11

 

 

 

11

22. 12. - Petak      
       
ZIMSKI PRAZNICI (25.12. - 12.1.)
 A/B - smjena      
15. 1. - Ponedjeljak      
16. 1. - Utorak 17:35

Električne instalacije - ispit

(Elektro B)

11
17. 1. - Srijeda      
18. 1. - Četvrtak 18:25  

Elektrotehnički materijali i komponente - ispt

Mjenjera u elektrotehnici - ispit

(Elektro A, B)

210
19. 1. - Petak 17:35

Sklopni aparati - ispit

(Elektro B)

11
       
B/A - smjena
     
22. 1. - Ponedjeljak

17:35

Fizika 3

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

20
23. 1. - Utorak

17:35

 

 

19:15

Fizika 3

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

Alatni strojevi (3)

(strojarski tehničar)

20

 

 

23

24. 1. - Srijeda      
25. 1. - Četvrtak 19:15

Alatni strojevi (3)

(Strojarski tehničar)

 23
26. 1. - Petak      
       
A/B - smjena      
29. 1. - Ponedjeljak

19:15

Fizika 3

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

215
30. 1. - Utorak  19:15

 Alatni strojevi (3)

(Strojarski tehničar)

 23
31. 1. - Srijeda      
1. 2. - Četvrtak 19:15

Alati i naprave (4)

(Strojarski tehničar)

 23
2. 2. - Petak      
       
B/A - smjena      
5. 2. - Ponedjeljak      
6. 2. - Utorak 19:15

Alatni strojevi (3) - ispit

(Strojarski tehničar)

23
7. 2. - Srijeda      
8. 2. - Četvrtak  19:15

Alati i naprave (4)

(Strojarski tehničar)

23
9. 2. - Petak      
       
 A/B - smjena      
12. 2. - Ponedjeljak      
13. 2. - Utorak 19:15

Alati i naprave (4)

(Strojarski tehničar)

23
14. 2. - Srijeda      
15. 2. - Četvrtak  19:15

Alatni strojevi (4)

(Strojarski tehničar)

23
16. 2. - Petak      
       
B/A - smjena      
19. 2. - Ponedjeljak      
20. 2. - Utorak 19:15

Alati i naprave (4) - ispit

(Strojarski tehničar)

 23
21. 2. - Srijeda      
22. 2. - Četvrtak  19:15

Alatni strojevi (4)

(Strojarski tehničar)

23
23. 2. - Petak      
       
A/B - smjena      
26. 2. - Ponedjeljak      
27. 2. - Utorak  19:15

Alatni strojevi (4)

(Strojarski tehničar)

 23
28. 2. - Srijeda      
1. 3. - Četvrtak      
2. 3. - Petak      
       
 B/A - smjena      
5. 3. - Ponedjeljak      
6. 3. - Utorak 19:15

Alatni strojevi (4) - ispit

(Strojarski tehničar)

23
7. 3. - Srijeda      
8. 3. - Četvrtak      
9. 3. - Petak      
       
       
       

 

 

 

 

RASPORED PREDAVANJA ZA

POLAZNIKE USAVRŠAVANJA - ELEKTROMONTER SPECIJALIST ZA ELEKTROENERGETSKA POSTROJENJA

 

Dan

Vrijeme

Predmet

Predavaonica

        
     

 

 

Voditelj obrazovanja odraslih:

Filip Mateša, mag. ing. mech.

  • mobitel: 098/ 417 - 918
  • e-mail adresa: obrazovanje.odraslih@tesla.hr

 

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.