Raspored sati

 

OBAVIJESTI POLAZNICIMA:

 

 

 

 

 

RASPORED PREDAVANJA ZA

POLAZNIKE PREKVALIFIKACIJE

(ELEKTROTEHNIČAR A, B i STROJARSKI TEHNIČAR)

Dan

Vrijeme

Predmet

Predavaonica

 A/B - smjena      
15. 1. - Ponedjeljak  19:10

Strojarske konstrukcije (3)

(Strojarski tehničar)

 
11
16. 1. - Utorak 17:35

Električne instalacije - ispit

(Elektro B)

11
17. 1. - Srijeda 19:10  

Strojarske konstrukcije (3)

(Strojarski tehničar)

11
18. 1. - Četvrtak 18:25  

Elektrotehnički materijali i komponente - ispt

Mjenjera u elektrotehnici - ispit

(Elektro A, B)

210
19. 1. - Petak 17:35

Sklopni aparati - ispit

(Elektro B)

11
       
B/A - smjena
     
22. 1. - Ponedjeljak

17:35

Fizika 3

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

20
23. 1. - Utorak

  19:15

Alatni strojevi (3)

(strojarski tehničar)

23

24. 1. - Srijeda      
25. 1. - Četvrtak 19:15

Alatni strojevi (3)

(Strojarski tehničar)

 23
26. 1. - Petak  

Strojarske konstrukcije (3)

(Strojarski tehničar)

 
       
A/B - smjena      
29. 1. - Ponedjeljak

19:15

Fizika 3

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

215
30. 1. - Utorak

19:15

 

 

19:15

Digitalna elektronika (3)

(Elektro A)

 

Alatni strojevi (3)

(Strojarski tehničar)

 210

 

 

23

31. 1. - Srijeda  19:15  

Automatsko vođenje procesa (4)

(Elektro A i B)

Strojarske konstrukcije (3)

(Strojarski tehničar)

  210
1. 2. - Četvrtak 19:15

Alati i naprave (4)

(Strojarski tehničar)

 23
2. 2. - Petak  19:15

Automatsko vođenje procesa (4)

(Elektro A i B)

Strojarske konstrukcije (4)

(Strojarski tehničar)

210
       
B/A - smjena      
5. 2. - Ponedjeljak  17:35

Fizika 3

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 
 20
6. 2. - Utorak 19:15

Alatni strojevi (3) - ispit

(Strojarski tehničar)

23
7. 2. - Srijeda  19:10

Strojarske konstrukcije (4)

(Strojarski tehničar)

 
11
8. 2. - Četvrtak  19:15

Alati i naprave (4)

(Strojarski tehničar)

23
9. 2. - Petak      
       
 A/B - smjena      
12. 2. - Ponedjeljak  19:15

Fizika 3 - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

215
13. 2. - Utorak 19:15

Alati i naprave (4)

(Strojarski tehničar)

23
14. 2. - Srijeda  19:15

Automatsko vođenje procesa (4)

(Elektro A i B)

210
15. 2. - Četvrtak

 18:30

 

 

17:30

 

 

19:15

Digitalna elektronika (4)

(Elektro A)

 

Tehnička mehanika (3)

(Strojarski tehničar)

 

Alatni strojevi (4)

(Strojarski tehničar)

210

 

 

11

 

 

23

16. 2. - Petak  19:10

Strojarske konstrukcije (4)

(Strojarski tehničar)

 11
       
B/A - smjena      
19. 2. - Ponedjeljak

18:25

 

 

19:15

Tehnička mehanika (3)

(Strojarski tehničar)

 

Informacije i komunikacije

(Elektro A)

 

11

 

 

11

 

20. 2. - Utorak

19:15

 

19:15

Alati i naprave (4) - ispit

(Strojarski tehničar)

Rasklopna postrojenja

(Elektro B)

 23

 

 

16

21. 2. - Srijeda

 17:35

 

 

19:15

Tehnička mehanika (3)

(Strojarski tehničar)

 

Rasklopna postrojenja

(Elektro B)

11

 

 

16

22. 2. - Četvrtak  19:15

Alatni strojevi (4)

(Strojarski tehničar)

23
23. 2. - Petak

 17:35

 

19:15

Finomehanička tehnika

(Elektro A)

Strojarske konstrukcije (4)

(Strojarski tehničar)

 11

 

 

11

       
A/B - smjena      
26. 2. - Ponedjeljak

18:25

 

 

19:10

Rasklopna postrojenja

(Elektro B)

 

Engleski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

117

 

 

 

121

27. 2. - Utorak

19:15

Alatni strojevi (4)

(Strojarski tehničar)

23

28. 2. - Srijeda

19:15

 

 

19:15

 

 

19:15

Termodinamika

(Strojarski tehničar)

 

Automatsko vođenje procesa (4) - ispit

(Elektro A i B)

 

Elektronička instrumentacija

(Elektro A)

19

 

 

210

 

 

 210

1. 3. - Četvrtak

17:35

 

 

18:30

Tehnička mehanika (3) - ispit

(Strojarski tehničar)

 

VF sklopovi i sustavi

(Elektro A)

11

 

 

 210

2. 3. - Petak 18:25

Engleski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 121
       
 B/A - smjena      
5. 3. - Ponedjeljak 19:15

Strojarske konstrukcije (3) - ispit

(Strojarski tehničar)

19:15
6. 3. - Utorak

19:15

 

 

19:15

Alatni strojevi (4) - ispit

(Strojarski tehničar)

 

Rasklopna postrojenja - ispit

(Elektro B)

23

 

 

11

7. 3. - Srijeda  16:45

Termodinamika

(Strojarski tehničar)

 19
8. 3. - Četvrtak  17:35

Mjerenje i kontrola

(Strojarski tehničar)

 11
9. 3. - Petak  17:35

Mjerenje i kontrola

(Strojarski tehničar)

11
       
A/B - smjena      
12.3. - Ponedjeljak

16:45

 

 

 

19:15

Računalstvo (3)

Mikroračunala

(Elektro A)

 

Engleski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

11

 

 

 

 121

13.3. - Utorak  16:45

Matematika 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 16
14. 3. - Srijeda  19:15

Engleski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

121
15. 3. - Četvrtak  17:35

Toplinski strojevi i uređaji

(Strojarski tehničar)

 11
16. 3. - Petak

 17:35

Termodinamika

(Strojarski tehničar)

19

       
B/A - smjena      
19. 3. - Ponedjeljak

 18:25

 

 

19:15

Toplinski strojevi i uređaji

(Strojarski tehničar)

 

Strojarske konstrukcije (4) - ispit

(Strojarski tehničar)

 11

 

 

 

11

20. 3. - Utorak  19:15  

Termodinamika - ispit

(Strojarski tehničar)

(H)

19
21. 3. - Srijeda 17:35

Toplinski strojevi i uređaji

(Strojarski tehničar)

11
22. 3. - Četvrtak

17:35

 

 

19:15

 

Mjerenje i kontrola

(Strojarski tehničar)

 

Električne mreže

(Elektro B)

11

 

 

11

23. 3. - Petak

 17:35

 

 

18:25

 

Tehnološki procesi

(Strojarski tehničar)

 

Engleski jezik 4 - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

11

 

 

 

11

       
A/B - smjena      
26. 3. - Ponedjeljak      
27. 3. - Utorak  16:45

Matematika 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 
16
28. 3. - Srijeda  19:10

Hrvatski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

119

29. 3. 2018. ZADNJI DAN ZA PRIJAVU ZAVRŠNOG RADA - LJETNI ROK

(TERMIN OBRANE: 26. - 28. 6. 2018.)

Ispunjeni obrazac potpisati i dostaviti u obrazovenje odraslih (OBRAZAC)

       
PROLJETNI PRAZNICI (29. 3. - 6. 4. 2018.)
A/B - smjena      
9. 4. - Ponedjeljak    (H)  
10. 4. - Utorak 16:45

Matematika 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 
 16
11. 4. - Srijeda  19:15  

Hrvatski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

119
12. 4. - Četvrtak  17:35

Toplinski strojevi i uređaji - ispit

(Strojarski tehničar)

(H)

11
13. 4. - Petak 19:15

Hrvatski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 
119
       
B/A - smjena      
16. 4. - Ponedjeljak  17:35

Fizika 4

(Elektro A, B)

 
11
17. 4. - Utorak

 19:10

Hidraulički i pneumatski strojevi i uređaji - ispit

(Strojarski tehničar)

Regulacija i upravljanje

(Strojarski tehničar)

 11

18. 4. - Srijeda  16:45

Regulacija i upravljanje

(Strojarski tehničar)

11
19. 4. - Četvrtak

17:35

 

 

18:25

 

 

19:15

Mjerenje i kontrola - ispit

(Strojarski tehničar)

 

Tehnološki procesi

(Strojarski tehničar)

 

Električne mreže

(Elektro B)

11

 

 

11

 

 

11

20. 4. - Petak  17:35

Tehnološki procesi

(Strojarski tehničar)

11
       
A/B - smjena      
23. 4. - Ponedjeljak  19:10

Fizika 4

(Elektro A, B)

Regulacija i upravljanje

(Strojarski tehničar)

 11
24. 4. - Utorak  16:45

Matematika 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 16
25. 4. - Srijeda  19:15

Hrvatski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 
 119
26. 4. - Četvrtak 18:25

Matematika 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

116
27. 4. - Petak 19:15

Hrvatski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 
 119
       
B/A - smjena      
30. 4. - Ponedjeljak  17:35

Fizika 4 - ODGAĐA SE

(Elektro A, B)

11
1. 5. - Utorak  

 

PRAZNIK RADA

 

 
2. 5. - Srijeda      
3. 5. - Četvrtak 17:35

Tehnološki procesi - ispit

(Strojarski tehničar)

11
4. 5. - Petak  19:10

Regulacija i upravljanje - ispit

(Strojarski tehničar)

 11
       
 A/B - smjena      
 7. 5. - Ponedjeljak  19:10

Fizika 4 - ispit

(Elektro A, B)

 11
 8. 5. - Utorak  16:45

Matematika 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

16
 9. 5. - Srijeda

17:35

 

 

 

19:15

Tjelesna i zdravstvena kultura - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar) 

 

Hrvatski jezik 4

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

 

Dvorana

 

 

 

119

 10. 5. - Četvrtak  18:30

Vjeronauk - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

118
 11. 5. - Petak

17:35

 

 

19:15

Tjelesna i zdravstvena kultura - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar) 

 

Hrvatski jezik 4 - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

Dvorana

 

 

 

 119

       
B/A - smjena      
14. 5. - Ponedjeljak 18:25

Matematika 4 - ispit

(Elektro A, B i Strojarski tehničar)

116
15. 5. - Utorak  19:15

Radioničke vježbe - ispit

(Elektro A i B)

 208
16. 5. - Srijeda  19:15

Radioničke vježbe i praktikum - ispit

(Strojarski tehničar)

11
17. 5. - Četvrtak  18:15

FIZIKA 4 - ISPIT - ispravci

(Elektro A i B) 

 
18. 5. - Petak      
       
A/B - smjena      
21. 5. - Ponedjeljak      
22. 5. - Utorak      
ZAVRŠETAK NASTAVE (22. SVIBNJA 2018.)
     
8. 6. - Petak

ZADNJI DAN ZA PEDAJU ZAVRŠNOG RADA

(Završni radovi se predaju u ured obrazovanja odraslih nakon što mentor prihvati zad)

26. - 28. 6. 2018. OBRANE ZAVRŠNIH RADOVA (LJETNI ROK)
     
9. 7. - Ponedjeljak ZADNJI DAN ZA PRIJAVU OBRANE ZAVRŠNOG RADA (JESENSKI ROK)
24. 8. 2018. OBRANE ZAVRŠNIH RADOVA (JESENSKI ROK)

 

 
 

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.