Popis djelatnika

popis-djelatnika

popis-djelatnika

Ravnateljica
IVANKA SLUGANOVIĆ, dipl. ing.

Voditelji nastave
ZVONIMIR PETKOVIĆ, mag. ing. mech.
FILIP MATEŠA, mag. ing. mech.

Voditelj centra za nove tehnologije
IVO SLADE, dipl. ing. stroj.

Satničar
BERNARDICA BOŽIĆ, prof. matematike i fizike

Tajnica
SNJEŽANA BELČIĆ

Računovodstvo
LIDIJA BEVANDA, bacc. oec.
VESNICA DRAGIČEVIĆ

Administratori
DRAGAN HENIG

MATEA GALEKOVIĆ

Stručni suradnici
NELA CAR, prof. psihologije
MARIJANA CESAREC, prof. pedagogije i poljskog jezika i književnosti
VIBOR KRAJNA, mag. hist., knjižničar

Hrvatski jezik

IVANA KLARIĆ, prof. hrvatskog ili srpskog jezika i jugoslavenske književnosti
HELENA ALEBIĆ, prof. hrvatskog ili srpskog jezika i jugoslavenskih književnosti
MILJENKO BULJAN, prof. hrvatskog jezika i književnosti
DUBRAVKA FORŠEK, prof. jugoslavenskih jezika i književnosti i ruskog jezika, mentor
DUNJA VIDAKOVIĆ, prof. hrvatskog jezika i književnosti
IVONA RADAČIĆ, mag. educ. philol. croat.
RUŽICA BOŠNJAK, prof. hrvat. kult. i prof. soc.


Matematika

LJILJA KALŠAN, prof. matematike
ROMINA MACAN, dipl. ing. matematike
LJILJANA ARPAŠ-BRKIĆ, prof. matematike
SANDRA ČULO, prof. matematike i fizike
DUBRAVKA BOROVIĆ, prof. matematike i informatike
STJEPAN TVRTKO CRNOLATAC, dipl. ing. matematike
BOŽENA PERAKOVIĆ, prof. matematike i informatike
BERNARDICA BOŽIĆ, prof. matematike fizike
ANAMARIJA ORŠULIĆ, mag. educ. math.
ANTONIJA ČOIĆ, mag. math.
 

Engleski jezik

DUBRAVKA BRANDIĆ, prof. engleskog jezika i književnosti, mentor
IVANA TONŽETIĆ BUDOŠAN, prof. ruskog jezika i književnosti i engleskog jezika i književnosti, savjetnik
ANA JAKIĆ, mag. educ. philol. angl. et mag. educ. phil.
ADILA PAVELIĆ, mag. educ. philol. angl. et mag. educ. soc.
KORNELIJA GORUP, mag. educ. philol. angl. et mag. educ. hist.

Njemački jezik
TATJANA ANTIĆ, prof. njemačkog jezika i književnosti i komparativne književnosti, savjetnik

Fizika
DAMIR BARIĆ, dipl.ing. fizike
DAMIR PAVLOVIĆ, prof. fizike
TIHOMIR MATIČEVIĆ, prof. fizike, mentor
HRVOJE NEGOVEC, prof. fizike, savjetnik
MARINKO SRDELIĆ, prof. fizike i politehnike, savjetnik
BERNARDICA BOŽIĆ, prof. matematike i fizike
VANJA VUČINIĆ, mag. educ. phys.
KATARINA JURIŠIĆ, mag. educ. phys.

Kemija
BARBARA BABIĆ ZEBIĆ, prof. biologije i kemije

Biologija
DAVORKA SUMAN, prof. biologije

Povijest
ANDREJA FERDELJI SAMBOL, prof. poljskog jezika i književnosti i povijesti
HELENA JILEK KUBALEK, prof. češkog jezika i književnosti i povijesti, mentor

Zemljopis
ŠTEFICA MOHENSKI BARLEK, prof. geografije, savjetnik
RUŽICA LONČAR, prof. geologije i geografije, mentor

Etika, Politika i gospodarstvo
ANA VUGLAČ, dipl. filozof i religiolog i prof. filozofije i religijskih znanosti
NEDELJKA VUJANIĆ-LEŠNIK, dipl. pollitolog, savjetnik

Vjeronauk
STJEPAN OVČAR, dipl. teolog
PEJO BOŽIĆ, dipl. teolog

Tjelesna i zdravstvena kultura
VJEKOSLAV DITRIH, prof. fizičke kulture, mentor
MARIO BORČIĆ,  prof. fizičke kulture, savjetnik
MARKO LALIĆ,  prof. fizičke kulture
MARKO HRGETIĆ, prof. kineziologije

Aktiv računalstva
ANDREJA ŠTANCL, dipl. ing. el., mentor
MARIJANA BIUK, dipl. ing. el.
GORAN KORUNIĆ, dipl. ing. el.
IVANKA SLUGANOVIĆ, dipl. ing. el.
PAULIN ĐEDOVIĆ, struč. spec. ing. el.
VEDRAN BRIJAČAK, mag. ing. el.

Elektro grupa predmeta
ALAN AVANIĆ, mag. ing. informacijske i komunikacijske tehnologije
ZLATKO DOREŠIĆ, dipl. ing. el.
VLADIMIR MATKOVIĆ, dipl. ing. el.
GORAN IVRLAČ, dipl. ing. el.
VELIBOR RAVLIĆ, dipl. ing. el.
mr. sc. BRANKO BALON, dipl. ing. el.
ZLATKO JURELINAC, dipl. ing. el.
TINA HRIBERSKI, dipl. ing. el.
LUKA ERŠTE, mag. ing. informacijske i komunikacijske tehnologije
MARIO MATIJEVIĆ, mag. ing. el.
MILENKO SIMIĆ, struč. spec. ing. el.
SONJA LUKAČ, mag. ing. el.
KREŠIMIR OROZOVIĆ, dipl. ing. el.
ZLATKO ŠUTALO, mag. ing. el.
MARIO BANUŠIĆ, mag. ing. el.
NIKOLA DŽIDA, dipl. ing. el.
MARIO VIDAKOVIĆ, struč. spec. ing. el., mentor
BORIS TOKMAČIĆ, struč. spec. ing. el., mentor
DENIS NOTH, struč. spec. ing. el. , savjetnik
IVAN JAGATIĆ, dipl. ing. el.
PETAR TOMLJANOVIĆ, dipl. ing. el.
VEDRAN LUKAČIĆ, struč. spec. ing. el.
DANIEL BEROVIĆ, dipl. ing. el.
 

Strojarska grupa predmeta
DARISLAV ŠTRACAK, dipl. ing. stroj.
ANTE BUBRIĆ, dipl. ing. stroj.
MILE MIOKOVIĆ, dipl. ing. stroj., mentor
ANTON MARKOVIĆ, dipl. ing. stroj
FERI ČIRADŽIJA, dipl. ing. stroj., mentor
GORDANA ERIĆ, dipl. ing. stroj., mentor
KREŠIMIR PIZENT, dipl. ing. stroj.
IVO SLADE, dipl. ing. stroj., savjetnik
FILIP MATEŠA, mag. ing. mech.
ZVONIMIR PETKOVIĆ, mag. ing. mech.
VALENTINA LATIN IVEZIĆ, mag. ing. mech.
TANJA KRALJEVIĆ, dipl. ing. stroj.

Vježbe
GORAN ECIMOVIĆ, ing. el., mentor
DAMIR MARTIĆ, ing. el.
MARIO VUČEMILOVIĆ ŠIMUNOVIĆ, ing. el.
DRAGEC ORBANIĆ, ing. el. slabe struje
RADOVAN KOSANOVIĆ, ing. el.
TOMISLAV JURIŠIĆ, ing. el., mentor
BORIS VUKŠIĆ, ing. stroj.
ZVONIMIR VAĐON, ing. el.
MATO BARBARIĆ
BRANKO GUŽVINEC, ing. stroj.
IVICA JELAVIĆ, ing. el.

Domari
TOMICA ROGINA
ZORAN GAVRIĆ

Spremačice
JELA VIDOVIĆ
BOŽENA MASNJAK
SILVA ŠČAVNIČAR
VIŠNJA ARBUTINA
SNJEŽANA MAJERLE
DRAGICA REDŽIĆ
ANICA SILAJDŽIĆ
MARIJA GRLIĆ
DARINKA VRABEC
KORALJKA BATUR
MIRJANA POPOVIĆ

Porta
TOMISLAV VUKETIĆ

I. tehnička škola Tesla - Vizija budućnosti.