Natječaj za upis - 2017./2018.

I.tehnička škola Tesla

ZAGREB, Klaićeva 7

raspisuje

NATJEČAJ

za upis u srednjoškolsko obrazovanje odraslih za školsku godinu 2017./2018. za sljedeće programe prekvalifikacije, dokvalifikacije i usavršavanja

1.  ELEKTROTEHNIKA

- elektromonter  20 polaznika

- elektrotehničar  40 polaznika

2.  STROJARSTVO

- strojarski tehničar: 25 polaznika

3.  USAVRŠAVANJE

- elektromonter-specijalist za elektroenergetska postrojenja: 25 polaznika

Uvjeti: završena trogodišnja škola elektrostruke i dvije godine radnog staža ili završena četverogodišnja škola elektrostruke i jedna godina radnog staža.

4.  USAVRŠAVANJE

- elektrotehničar-specijalist za energetsku elektroniku: 25 polaznika

Uvjeti: završena četverogodišnja škola elektrostruke i jedna godina radnog staža.

5. USAVRŠAVANJE

- CNC-programer (programer strojeva upravljanih brojčano): 25 polaznika

6.  USAVRŠAVANJE

- CNC-rukovatelj (rukovatelj brojčano upravljanim strojem za obradu kovina)  25 polaznika

Predupis polaznika je od 1.9. do 8.9.2017. od 17:30 do 18:30 sati u referadi izobrazbe odraslih, soba 3, prizemlje, a upis od 15. – 22.09.2017.

Nastava počinje: prema rasporedu.

Detaljne obavijesti su objavljene na internet stranicama škole, a možete ih dobiti i na broj 098/417-918

OBAVIJEST O PREDUPISU

Polaznici koje se žele prekvalificirati (elektromonter, elektromehaničar itd. u elektrotehničara te bravar, tokar itd. u strojarskog tehničara) trebaju dostaviti:

1. Molbu za što se žele prekvalificirati

2. Fotokopije svjedodžbi 1.,2., i 3. razreda te završna svjedodžba

Na temelju svjedodžbi određuju se radzlikovni predmeti i izdaje rješenje o razlikovnim ispitima. Na osnovu tog rješenja moći će se odrediti cijena školovanja. U molbi navesti broj mobitela.

O B A V I J E S T  O   U P I S U

KANDIDAT JE DUŽAN PRILOŽITI:

INDEKS ZA SREDNJE ŠKOLE (kupuje se u Narodnim novinama) S JEDNOM SLIKOM

PRIJAVU ZA UPIS (upisnica se dobije prilikom upisa)

- RODNI LIST

- ZADNJU SVJEDODŽBU – ORIGINAL, (doškolovanje, prekvalifikacija: svjedodžbu I., II. i III. razreda)

ZA UPIS ZA USAVRŠAVANJE (BIVŠI V. STUPANJ) POTREBNO JE JOŠ PRILOŽITI:

- SVJEDODŽBU O ZAVRŠNOM ISPITU

- POTVRDU iz koje je vidljivo da je kandidat stekao radno iskustvo, gdje je to potrebno.